Skuffe - Dyrkningsskuffe - ca 2,4 kubikk - Klepp

Produktnummer: 64275
Selger: Entreprenørfirma
Klepp
Hentested: 5412 Sveio
Høyeste bud
21 000 NOK
Startpris
1 000 NOK
Minstepris ikke oppnådd
Avsluttes om
2 Dager 14 Timer
(2021-04-14 09:56:00)
Bud (28 Stk)

A = Autobud lagt av systemet
25% MVA tilkommer
Skriv ut dette objekt Hvordan kjøper man Information in english

Klepp
Produktnummer: 64275
Selger: Entreprenørfirma
Hentested: 5412 Sveio

Beskrivelse

2,4 kubikks dyrkningsskuffe fra Klepp. KM2 feste. Lite slitasje, lite brukt. Ca 10% slitasje.
72224

Tekniske data

Navn Verdi

Produkttype Skuffe - Dyrkningsskuffe - ca 2,4 kubikk - Klepp
Fabrikat Klepp
Selges til private Ja

Tilstand

N= Objektet er i normal tilstand/U = Objektets tilstand er ukjent / F = Objektet har mangler og krever vedlikehold/reparasjon

Navn Verdi

Funksjonstestet / startet Nei
Vesentlige feil og mangler Nei
Generell tilstand av objektet U

Øvrig info

Produktet selges i den tilstand det er i og kan inneholde feil og mangler, som ikke er oppdaget i salgskontrollen. Kjøper er ansvarlig for å kontrollere objektet ved henting. Hvis du ved henting av objektet oppdager vesentlige feil eller mangler, som ikke er beskrevet av Klaravik, har du mulighet for å annulere kjøpet. Hvis du har bestilt frakt, eller har en annen agent som henter objektet, betraktes det som om objektet er godkjent i det objektet forlater selgerens sted.

Hvordan kjøper man Information in english Skriv ut dette objekt
  • PayEx Fakturaservice

    PayEx Fakturaservice

    Klaraviks partner for betalinger er PayEx. PayEx er en førende leverandør av betalingstjenester og fakturering i Sverige, Norge, Danmark og Finnland, og har mer enn 500 ansatte. PayEx håndterer mer enn 350 millioner betalinger pr. år, og ble grunnlagt på Godtland i 1972. Når du handler på Klaravik online auksjon, vil du motta en faktura fra PayEx når auksjonen er avsluttet.

    Les mere

  • Brage Finans

    Brage Finans

    I samarbeid med Brage Finans kan vi tilby leasing og finansiering. Ta kontakt på vår kundeservice 61 10 02 00 eller info@klaravik.no