Denne auksjonen er avsluttet

Klikk på fliken Aktuelle aksjoner for å se nye objekter.

Pakkemaskin

Produkt nummer: 9497
Selger: Entreprenørfirma
Spinpack
Hentested: 1621 Skåra
200
Høyeste bud
4 500 NKr
Startpris
100 NKr
Minstepris oppnådd
Avsluttes om
Avsluttet
(2019-03-18 10:10:00)
Bud (2 Stk)

A = Autobud lagt av systemet
25% MVA tilkommer
Skriv ut dette objekt Hvordan kjøper man Information in english

Denne auksjonen er avsluttet

Pakkemaskin

Spinpack
200
Produkt nummer: 9497
Selger: Entreprenørfirma
Hentested: 1621 Skåra

Tekniske data

Navn Verdi

Produkttype Pakkemaskin
Fabrikat Spinpack
Modell 200
Årsmodell 1999
Transport Lengde (CM) 250
Transport Bredde (CM) 150
Transport Høyde (CM) 200
Selges til private Ja

Tilstand

N= Objektet er i normal tilstand/U = Objektets tilstand er ukjent / F = Objektet har mangler og krever vedlikehold/reparasjon

Navn Verdi

Funksjonstestet / startet Nei
Vesentlige feil og mangler Nei
Generell tilstand av objektet N
Brukstilstand Ok

Øvrig info

Produktet selges i den tilstand det er i og kan inneholde feil og mangler, som ikke er oppdaget i salgskontrollen. Kjøper er ansvarlig for å kontrollere objektet ved henting. Hvis du ved henting av objektet oppdager vesentlige feil eller mangler, som ikke er beskrevet av Klaravik, har du mulighet for å annulere kjøpet. Hvis du har bestilt frakt, eller har en annen agent som henter objektet, betraktes det som om objektet er godkjent i det objektet forlater selgerens sted.

Hvordan kjøper man Information in english Skriv ut dette objekt
  • PayEx Fakturaservice

    PayEx Fakturaservice

    Klaraviks partner for betalinger er PayEx. PayEx er en førende leverandør av betalingstjenester og fakturering i Sverige, Norge, Danmark og Finnland, og har mer enn 500 ansatte. PayEx håndterer mer enn 350 millioner betalinger pr. år, og ble grunnlagt på Godtland i 1972. Når du handler på Klaravik online auksjon, vil du motta en faktura fra PayEx når auksjonen er avsluttet.

    Les mere