Denne auksjonen er avsluttet

Klikk på fliken Aktuelle aksjoner for å se nye objekter.

1 Fallslaser

Produktnummer: 11781
Selger: Entreprenørfirma
Spectra
Hentested: 3300 Hokksund
GL412N
Høyeste bud
8 500 NKr
Startpris
100 NKr
Minstepris oppnådd
Avsluttes om
Avsluttet
(2019-06-18 09:44:00)
Bud (18 Stk)

A = Autobud lagt av systemet
25% MVA tilkommer
Skriv ut dette objekt Hvordan kjøper man Information in english

Denne auksjonen er avsluttet

1 Fallslaser

Spectra
GL412N
Produktnummer: 11781
Selger: Entreprenørfirma
Hentested: 3300 Hokksund

Beskrivelse

GL412N digital enfallslaser. Automatisk selvnivellerende i horisontal og vertikalplan.
GL412N Spectra Precision fallaser i nytt robust design. Digital enfallslaser med 800 meters arbeidsområde. Fallinnstilling -10 til + 15 %

med fjernkontroll rekkevidde 100m og HL760 lasermottaker.

Følger med stativ.

Tekniske data

Navn Verdi

Produkttype 1 Fallslaser
Fabrikat Spectra
Modell GL412N
Årsmodell 2017
Transport Lengde (CM) 0
Transport Bredde (CM) 0
Transport Høyde (CM) 0
Selges til private Ja
Tilbehør / utstyr Stativ

Tilstand

N= Objektet er i normal tilstand/U = Objektets tilstand er ukjent / F = Objektet har mangler og krever vedlikehold/reparasjon

Navn Verdi

Funksjonstestet / startet Ja
Vesentlige feil og mangler Nei
Generell tilstand av objektet N
Brukstilstand Hel og fin. Alt fungerer som det skal.
Selgers kommentar Fin enfallslaser som virker som den skal.

Øvrig info

Produktet selges i den tilstand det er i og kan inneholde feil og mangler, som ikke er oppdaget i salgskontrollen. Kjøper er ansvarlig for å kontrollere objektet ved henting. Hvis du ved henting av objektet oppdager vesentlige feil eller mangler, som ikke er beskrevet av Klaravik, har du mulighet for å annulere kjøpet. Hvis du har bestilt frakt, eller har en annen agent som henter objektet, betraktes det som om objektet er godkjent i det objektet forlater selgerens sted.

Hvordan kjøper man Information in english Skriv ut dette objekt
  • PayEx Fakturaservice

    PayEx Fakturaservice

    Klaraviks partner for betalinger er PayEx. PayEx er en førende leverandør av betalingstjenester og fakturering i Sverige, Norge, Danmark og Finnland, og har mer enn 500 ansatte. PayEx håndterer mer enn 350 millioner betalinger pr. år, og ble grunnlagt på Godtland i 1972. Når du handler på Klaravik online auksjon, vil du motta en faktura fra PayEx når auksjonen er avsluttet.

    Les mere